קצת עלינו

חֲדַר קְרִיאָה, היא חנות עצמאית לספרים משומשים וחדשים, הממשיכה את דרכה של צו קריאה שייסד כרמי חיי, ז"ל, בשלהי שנות התשעים.
היום לאחר שש שנים של עבודה בחנות אני שמחה להוביל את התחדשותה והפיכתה בין היתר למקום מפגש של אנשי תרבות ואוהבי ספר, חדר בו אפשר לשבת ולקרוא, לעיין, לפטפט ואם תחפצו גם לשתות כוס אספרסו.
כל זה נועד בכדי לשמר מוסד חברתי ותרבותי חשוב בתל אביב ולתחזק את הרלוונטיות שלו בעידן הרשתות והמבצעים. החלום שלי הוא לספק לקהל את הספרים האהובים והמיוחדים ביותר ולחלוק איתם מקום שנעים לשהות בו ואף ללכת בו לאיבוד למרות גודלו הקטן.
בחנות יש אלפי ספרים משומשים ומבחר של ספרים חדשים הנבחרים בקפידה, עם דגש על אמנות באשר היא... נובלות שחייבות לקרוא, פילוסופיה ושירה.  
בין הספרים המשומשים ניתן למצוא מכלול של נדירים, חתומים, מהדורות ראשונות ומוגבלות, ליטוגרפיות, ספרות מתורגמת ומקורית, עיון, היסטוריה, חקר הספרות והלשון, ארכיטקטורה, אנתולוגיות, מדע בדיוני, מדע פופולארי, ספרים על בעלי וחיים והצמחים, ספרי יהדות, ספרי ארץ ישראל וכמובן גם כאן ספרי פילוסופיה, אמנות, שירה ועוד...
אתן/ם מוזמנות/ים לשוטט באתר החדש, אנחנו גאים בו מאוד ומשתדלים לעלות אליו עוד ועוד ספרים כל הזמן, אם במקרה חיפשת ספר והוא חסר כרגע אפשר להשאיר הזמנה ואנחנו נהיה בקשר.
 
ניקול.